תחתיות פרח בריוש סורגים במתנה רק לקרובים שממש שווים את זה, סבבה?

אז ככה – הרגשתי שחסרה לכן דוגמה לסריגת תחתית לכלי חם.
סתם. סתם.

במקור, בריוש היא בכלל טכניקה יפה ודי מתוחכמת לסריגה בשתי מסרגות (Brioche kntting).
במהלך השנים פותחו כמה טכניקות לסריגה במסרגה אחת, שמנסות לחקות את המראה שלה…
רובן כבר מדמות די בהצלחה סריגת בריוש בצבע אחד, אבל בשנים האחרונות טטיאנה קופריאנצ’יק, מ- Lilla Bjorn Crochet, עיצבה ופיתחה כמה דוגמאות מוצלחות מאוד לטעמי לסריגה במסרגה אחת שמחקה בריוש בשני צבעים.
הדוגמאות שלה גרמו לי ללמוד ולהתעסק עם הטכניקה הזו קצת, וליצור באמצעותה דוגמאות חדשות משלי. כן כן, מי שעוקבת יודעת שכבר הרבה זמן אני זוממת לעצב שאל שלם בטכניקה הזו, אבל כל הסימנים מראים שזה ייקח לי שנים… ;)

אז בינתיים, כדי להכין אתכן לשאל, וכדי ללמד אתכן את הטכניקה הזו, שהיא ממש כיפית וזורמת לסריגה ביחס למראה המתוחכם שלה, עיצבתי דוגמה קטנה יחסית וקצרה, לתחתית לכלי חם בדוגמת פרח.

במקור חשבתי לצרף את הדוגמה לפרוייקט תחת 2022, אבל בסופו של דבר הבנתי שלהתחלה, היא קצת מורכבת מדי למסגרת ה”מתנות המהירות יחסית לחג”, וזה פחות התאים.

מפה לשם, מסתבר שמאז פסח ערכתי את ההוראות של הדוגמה (שזה הדבר הבעייתי בדוגמאות האלה – הרבה יותר כיף לסרוג אותן מאשר לכתוב אותן), וצילמתי מלא תמונות של השלבים כדי לנסות וללמד אותה, ולכבוד החג הקרוב הן עולות לרכישהההההההה.

אז אני מבקשת – לא לתכנן לסרוג אותן כמתנה מהירה לגיסה של הגיס שלכן, ברור?!? – קודם כל תסרגו אותן לעצמכן, בשביל הכיף שבטכניקה הזו, וכדי שיהיה ברור לכולם למי במשפחה יש את תחתיות הסירים השוות ביותר!
רק אח”כ תשקלו לסרוג אותן לאחרים… ;)

= = = = = = =

את ההוראות הכתובות אפשר וכדאי לרכוש בקישור הזה, ואפילו בהנחת השקה של הדוגמה לשבוע הקרוב בלבד, במחיר טיפשי במיוחד של 20 ש”ח. בחיי.

= = = = = = =

בנוסף, בגלל שאני במצברוח של חג, ויש מלא קאלים מסביב ואווירה של סריגות משותפות וכאלה,

החלטתי לעלות ביום שלישי הקרוב (!!!), ה- 20/9/22, ב- 19:30 בערב,

להדרכה חינמית וספונטנית של סריגת הדוגמה בלייב בעמוד הפייסבוק של עושה עיניים. בחיי.

= = = = = = =

אז ביום שלישי אפשר יהיה להצטרף ולסרוג איתי, ואפשר יהיה רק לראות ולהבין את הטכניקה ואם בא לכן או לא, ואפשר יהיה להתחיל איתי ולהמשיך אח”כ בקצב שלכן.

אני מקווה באופטימיות שנספיק לסרוג את כל הדוגמה, אבל גם אם לא נסרוג את כולה יחד, אעבור אתכן על כל התחלות וסיומיי הסיבובים. ועדיין, אני אופטימית שדווקא נצליח :)

ההדרכה הזו מתוכננת להיות פתוחה לצפייה גם למי שלא תרכוש את ההוראות. צריך יהיה פשוט להגיע לדף של עושה עיניים, רק קחו בחשבון שההוראות הכתובות לא יתפרסמו לקראת ההדרכה או בהדרכה, ומי שמעדיפה לראות תוך כדי את ההוראות הכתובות’ יכולה פשוט לרכוש אותן מראש ולהדפיס לעצמה.

כרגע אני מתכננת להשאיר את הלייב המצולם בעמוד הפייסבוק למשך שבוע, כדי שמי שלא תוכל להצטרף ביום שלישי עדיין תוכל לצפות בו. אז אין לחץ. ובכל מקרה, מי שרוכשת את הדוגמה, תקבל למייל בימים שלאחר ההדרכה גם קישור קבוע להקלטה, שיהיה לכן זמין לתמיד.

זהו. חפרתי. בקישור של ההוראות יש פרטים על מה שצריך מבחינת חוטים.
ללימוד הטכניקה אפשר גם להשתמש בחוטים אחרים כמובן, רק רצוי לא לכוון לפעם הראשונה בחוטים דקים מדי – לכו על משהו שיתאים למסרגה 4 ומעלה, סבבה?

יאללה, שיהיה חג שמח ושנה טובה,
למקרה שלא נתראה בשבוע הקרוב ;)
ליאת.

10 מחשבות על “תחתיות פרח בריוש סורגים במתנה רק לקרובים שממש שווים את זה, סבבה?

 1. חבל, פיספסתי כמעט בשנה שלמה.
  עכשיו גם אם אני רוצה לשלם אני לא יכולה.
  תודה בכל אופן

  1. הי רונית, אז בהמשך להתכתבות בינינו, מציינת גם כאן שלא אמורה להיות בעיה לרכוש את ההוראות עם הקלטת ההדרכה בקישור >> https://bit.ly/439sfA5
   אם משהו לא עובד, אפשר לפנות אלי גם כאן בתגובות. סריגה נעימה :)

  1. הי סיגלית, לא תהיה עוד הדרכה בפייסבוק, אבל מי שרוכשת את ההוראות, מקבלת קישור גם לצפיה בהקלטת ההדרכה שהיתה בפייסבוק, בכל זמן שתרצה גם להמשך.

השאר תגובה